Larissa Mobilya Hakkında

LARİSSA MOBİLYA evinizin mobilya ihtiyaçları için en iyi tercihtir..

Firmamız, yılların tecrübe ve birikimini, 2008 yılında markalaştırarak Larissa Mobilya markası ile mobilya sektöründe kuruluşunu tamamlamış ve üretim faaliyetlerine başlamıştır. Modern koltuk takımlarından kanepe ve bazaya, yatak ve oturma gruplarına kadar geniş bir yelpazede ISO 9000 Kalite Yönetim Sistemi çerçevesinde imalat yapmaktadır.

Türkiye’nin ilgi odağı kentlerinden olan Bartın’da Atılım Sanayii içerisinde toplam 1800 m2 kapalı alana sahip üretim tesislerinde, tecrübeli çalışanları ile üretimlerine devam etmektedir.

Kurulduğu günden bu yana, her geçen gün kendini yenileyerek, markalaşma konusunda önemli adımlar atan ve “Tüketici Memnuniyeti” ilkesinden taviz vermeyen Larissa Mobilya, Mobilyada fonksiyonel, estetik, kaliteli ve şık tasarımlı ürünleri, uygun fiyat politikasıyla, hızlı ve zamanında hizmet anlayışıyla, sunmaktadır.

Cazip satış fiyatlarının, kalite ve sağlamlıkla birlikte olabileceği prensibini benimsemiş olan Larissa Mobilya, gerek kalite anlayışı, gerekse geniş ürün yelpazesi ve hizmet anlayışı ile kaliteli, sağlam ve müşteri memnuniyeti yaratabilen mobilyanın, öncü markalarından olmaya adaydır.

mobilya satışı
0 +
Mutlu müşteri
0 +
Satış sonrası destek
0 %

Neden larissa mobilya tercih edilmeli ?

Benzersiz ürün kalitesi

Larissa mobilya olarak, üretmekte olduğumuz tüm mobilya ürünlerimiz tamamen özgün tasarımlara sahip olmakla birlikte, aynı zamanda kullanıcılara sağlamlık ve konforu bir arada sunmaktadır.

Uzun ömürlü kullanım

Larissa mobilya, üretmekte olduğu tüm ürünlerde standart olarak 24 ay ürün garantisi sunmakta ve aynı zamanda üretilen her bir ürün siz değerli kullanıcılarımıza özel olarak özenle üretilmekte ve yerinde montaj hizmetimiz ile sizlere teslim edilmektedir.

Bizler en iyi hizmeti sunmayı garanti ediyoruz..

Satın aldığınız tüm ürünlerimiz 24 ay garanti kapsamında olmakla birlikte, ayrıca kullanmakta olduğumuz tüm üretim malzemelerini özenle en kaliteli malzemelerden seçiyoruz. Üretmekte olduğumuz yatak odası takımları, salon takımları, köşe koltuk takımları ve yataklarımız konusunda siz değerli kullanıcılarımıza uzun ömürlü bir kullanım sunabilmek adına gerekli tüm kalite ve sağlamlık testleri gerçekleştiriyor ve ürünlerinizi sizlere güvenle teslim ediyoruz.

error: Bu içerik koruma altındadır !